top of page
  • אלירן צורי

הר ביטוח משרד האוצר

עודכן: 6 בדצמ׳ 2022


הר ביטוח
הר ביטוח

הר הביטוח הוא יוזמה חדשה של רשות שוק ההון שמטרתה לספק דרך קלה לקבל גישה לכל מוצרי הביטוח שלך במקום אחד. רשות שוק ההון במשרד האוצר הקימה אתר מאובטח בשם "הר הביטוח". האתר מאפשר לך לראות את מוצרי הביטוח שלך במקום אחד, בין אם באמצעות פונקציית החיפוש או באמצעות בחירת מוצר ספציפי. זה שירות שלא היה זמין קודם.

רשות שוק ההון במשרד האוצר הקימה אתר מאובטח בשם "הר הביטוח". האתר מאפשר לכם לראות את מוצרי הביטוח שלכם במקום אחד.

זהו ניסיון להקל על הלקוחות לאתר את הביטוחים האישיים שלהם.

כפל ביטוחי הוא ריבוי פוליסות ביטוח זה ניתן לאתר דרך אתר הר הביטוח, או מי שרוצה לרכוש פוליסה חדשה, ולעבור את כל הפוליסות הקיימות שלו בבת אחת אתר הר הביטוח נותן זאת. . באתר הר הביטוח יש מספר שירותים, כמו מחשבון הביטוח המקוון שלהם. עם מחשבון זה, אדם יכול לראות כמה כל פוליסה תעלה עבור עצמו, או עבור משפחה.


מידע ביטוחי עבור קטינים (הילדים שלנו) באתר הר הביטוח של משרד האוצר

בימים אלו מסדירה רשות שוק ההון במשרד האוצר את האופן שבו ניתן לצפות במרוכז במידע ביטוחי אודות קטינים באתר "הר הביטוח". המטרה היא לאפשר רק לבגירים מורשים לצפות במידע זה.

להלן הודעת רשות שוק ההון הביטוח והחיסכון בנושא:

רשות שוק ההון מחזקת את רמת אבטחת המידע עבור מידע ביטוחי של קטינים באתר "הר הביטוח", בו ניתן לראות במרוכז את מוצרי הביטוח של הקטין בכל החברות הביטוח בישראל וזאת על בסיס הנתונים שאנו נעביר אליהם. במידה ואינך מעוניין שהגורם המשלם או לחילופין, בפוליסה קבוצתית, הבגיר בזכותו צורף הקטין לפוליסה יוגדר כבגיר לצורך זיהוי, עליך למלא את הטופס המקוון. לידיעתך, רק בגיר שיוגדר כבגיר לצורך זיהוי יוכל לצפות במרוכז באתר האינטרנט הר הביטוח, במוצרי הביטוח של קטין בהם הוגדר כבגיר לצורך זיהוי בכל חברות הביטוח בישראל.


האם השימוש באתר הר הביטוח עולה כסף?

הר ביטוח הוא אתר ממשלתי ישראלי המספק אתר אינטרנט בחינם לכל אזרחי מדינת ישראל בעלי מספר תעודת זהות הכולל תאריך הנפקה. הוא מציע את המידע העדכני ביותר על כל הביטוחים האישיים שלנו שנרכשו בחברות הביטוח השונות בישראל.

האתר של הר ביטוח נועד לספק דרך מהירה וקלה לאנשים לברר את פוליסות הביטוח שלהם. יש לו גם מנוע חיפוש המאפשר למשתמשים לחפש לפי שם חברה, מוצר או סוג כיסוי ביטוח.

השימוש באתר הר ביטוח הינו ללא עלות וללא התחייבות. האתר מספק נתונים מעודכנים מכל חברות הביטוח השונות בישראל, אתר הר הביטוח הוא אתר המספק מידע על ביטוחי רכב, בתים ופוליסות ביטוח נוספות.


הר הביטוח חיפוש ביטוחים על שמי

זהו מנוע חיפוש המאפשר למשתמש למצוא ביטוח על שמנו. ניתן להשתמש בו לשימוש אישי והוא יוזמה של המדינה. רוב אזרחי המדינה מבוטחים בביטוח פרטי, אך רובם לא יודעים כלל באיזו חברת ביטוח הם מבוטחים

חיפוש הביטוח הוא כלי חשוב ביותר לכל אזרחי המדינה, שכן מדובר בממשק נגיש ונוח המתאים לשימוש אישי והוא כאמור יוזמה של המדינה.

רוב אזרחי המדינה מבוטחים בביטוח פרטי אם זה ביטוח בריאות, רכב או ביטוח חיים כזה או אחר.


הר הביטוח
הר הביטוח


הר הכסף ביטוחים

הר הכסף הוא אתר אינטרנט בו ניתן לקבל מידע על חיסכון פנסיוני. זה לא זהה להר הביטוח שנועד לאתר ביטוחים. הר הכסף אינו מאתר ביטוחים; הוא מספק מידע על חיסכון פנסיוני. הר הביטוח, לעומת זאת, נועד לאתר ביטוחים ומדובר בשני אתרים שונים אך שניהם אתרים ממשלתיים.

חיסכון פנסיוני הוא סוג של חיסכון שנועד לספק הכנסה בפרישה או בזמן פטירה.

החיסכון הפנסיוני מושקע בדרך כלל בהשקעות שאינן נזילות ובעלות סיכון גבוה יותר משאר סוגי ההשקעות. הם כוללים גם סוג כלשהו של ביטוח חיים, המספק מקור הכנסה נוסף למוטב.

קרנות פנסיה הן סוג של חשבון חיסכון לפנסיה. הם בדרך כלל ממומנים על ידי מעסיק (לאדם שהוא שכיר).

המטרה העיקרית של קרנות הפנסיה היא לספק הכנסה כאשר אדם יוצא לפרשה (קצבה).


הר הכסף - מה מוגדר כחסכונות פנסיוניים

קופות גמל, קרנות פנסיה, ביטוחי חיים בעלי מרכיב של חיסכון, קרנות השתלמות ופוליסות ביטוח למקרה של מוות ללא מרכיב של חיסכון.


מה הפרטי זיהוי שאנחנו צריכים כדי לקבל מידע על חסכונות פנסיוניים בהר הכסף או מוצרי ביטוח בהר הביטוח

מספר תעודת זהות.

תאריך הנפקת תעודת הזהות.

לאשר את תנאי השירות שיציגו לכם באתר.

בנוסף יש לענות על שאלות זיהוי בכדי לגשת להר הביטוח והר הכסף :

1.האם הונפק לך דרכון ב-3 שנים האחרונות ?

2.האם יצאת מהארץ ב-3 שנים האחרונות ?הר הביטוח מדינת ישראל
הר הביטוח מדינת ישראל


הר הביטוח והר הכסף המידע שמוצג באתר התקבל מחברות הביטוח, למה בטוח שהוא נכון?

המידע שרואים באתר הר הביטוח והר הכסף התקבל מגופים מוסדיים (חברות הביטוח ובתי ההשקעות) ובאחריותם, אך אופן הצגתו נקבע על פי נהלי משרד האוצר.

המידע שתקבל מהחיפוש באתרים (הר הכסף והר הביטוח) מלמד על אפשרות לקיומם של חשבונות פנסיוניים או פוליסות ביטוח, אך המידע הקובע האם אכן קיימים ומידע על יתרות וזכויות אינו זמין וכן נמצא אצל הגופים המוסדיים (ניתן לראות לרוב דרך העתקי פוליסות, דוח מסלקה פנסיונית ובאזור האישי של חברות הביטוח ובתי ההשקעות).

מנוע החיפוש הוא כלי שנוצר כדי לעזור לאנשים למצוא על שהם מבוטחים או לראות את החסכונות הפנסיוניים שלהם. השימוש במנוע החיפוש מיועד לצרכים פרטיים בלבד.

הכלי של האתרים (הר הביטוח והר הכסף) הוא כלי חינמי וללא עלות.


נתונים הכלולים במסמך זה צפויים להשתנות. מסמך זה אינו מהווה ייעוץ, המלצה או חוות דעת באשר לכדאיות השקעה או חיסכון בכל מוצר, ואינו יכול להוות תחליף לייעוץ אישי המותאם לנתוניו, צרכיו ומטרותיו של כל אדם. האמור במסמך זה אינו מהווה ייעוץ מס מכל סוג שהוא.

*אין באמור תחליף לייעוץ ו/או שיווק פנסיוני אישי או התחייבות להשגת תשואה או דירוג דומה.

האמור לעיל וכל המידע המופיע הינו מידע כללי בלבד ואינו מהווה ייעוץ/שיווק השקעות/פנסיוני ו/או ייעוץ מס ו/או תחליף לייעוץ/שיווק כאמור על ידי בעל רישיון המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. פוליסות ביטוח כפופות לחיתום הנקבע על ידי חברת הביטוח, התנאים המלאים והקובעים הם התנאים שמופיעים בפוליסות הביטוח עצמם ומופיעים באתרי חברות הביטוח השונות אין באמור הבטחה להשגת תשואה כלשהי.2 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול
bottom of page