top of page
  • אלירן צורי

ביטוח נסיעות לחול

עודכן: 28 בנוב׳ 2022


ביטוח נסיעות הוא סוג של ביטוח המעניק הגנה מפני הפסד כספי עקב סיכונים מסוימים הקשורים בנסיעות.

ביטוח נסיעות לחו"ל הוא ביטוח אשר מכסה הוצאות טיפול רפואי בזמן שהייה בחו"ל. הרחבה נפוצה לביטוח זה היא ביטוח לרכוש שלוקחים לחו"ל כגון כבודה וטלפון נייד. ישנן כמה סוגי פוליסות במסגרת ביטוח נסיעות לחו"ל: פוליסה סטנדרטית לתייר – כוללת כיסוי בסיסי של ביטוח רפואי במקרי חירום, אובדן/גנבה של רכוש, אובדן של כבודה ועוד. ​ אף אחד לא חושב על תרחישים לא נעימים שיכולים להתרחש בעת נסיעה לחו"ל.


אולם, כדרכו של עולם, מספיק הסיכוי שהם כן יקרו, כדי לרצות להיות ערוכים לכל מקרה שלא יהיה ביטוח נסיעות לחו"ל מבטיח כיסוי ביטוחי למצבים בהם תזדקקו לקבלת שירות רפואי, לרכוש תרופות או אפילו חלילה להתאשפז. ללא הביטוח אתם תגלו שכל יום אשפוז למשל יכול לעלות לכם אלפי שקלים, וכל סוג של שירות רפואי נוסף יכול להאמיר למחירים בלתי אפשריים. ביטוח נסיעות לחו"ל מספק כיסוי ביטוחי נרחב למצבים כמו תאונה בחו"ל, פציעה, מחלה שפרצה בחו"ל ותרחישים נוספים, לאו דווקא רפואיים, כמו ביטוח מטען שהלך לאיבוד, וכדומה. למשל, אם אתם מתכננים חופשת סקי בה תגלשו במשך חמישה ימים ולאחר מכן תטיילו להנאתכם ביעד אליו נסעתם, תוכלו לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל עם מרכיב של סיכון בדרגה גבוהה, כך שאם נקעתם קרסול או שברתם רגל בסקי, תהיו מכוסים ותקבלו שירותים רפואיים מבלי להתמודד עם הוצאות עצומות. אתם תוכלו לרכוש ביטוח נסיעות לחול עם מרכיב סיכון רק לחמשת הימים בהם אתם מתכננים לגלוש ולאחר מכן להיות מבוטחים בביטוח נסיעות בסיסי יותר, לשאר ימי הטיול בהם כבר לא תבלו בסקי. דוגמה נוספת היא לביטוח נסיעות לחו"ל לבני ששים וחמש ומעלה .


ניתן לרכוש אותו על ידי מטייל בודד או קבוצת מטיילים.

היא מספקת כיסוי להוצאות רפואיות, הסעות רפואיות חירום והחזרת שרידים לארץ במקרה שהמבוטח יחלה או ימות במהלך הנסיעה.

היתרון העיקרי הוא שהוא מגן מפני ההשלכות הכספיות של אירועים בלתי צפויים כמו מחלה, פציעה ומוות בזמן טיול. חלק זה דן מהו ביטוח נסיעות וכיצד הוא פועל. . אנשים רבים בוחרים לרכוש ביטוח נסיעות מכיוון שהם מרגישים שהשקט הנפשי שהוא מספק שווה את העלות. ביטוח נסיעות מכסה הוצאות הקשורות לטיפול רפואי, מוות ואובדן כבודה. זה כולל גם כיסוי לכל מטען שנגנב או ניזוק בזמן החזקתך. חלק מתוכניות ביטוח הנסיעות מכסות הוצאות הקשורות להחזרתך הביתה אם אתה נוסע מחוץ למדינת הולדתך, כגון כרטיסי טיסה ואירוח בבתי מלון. פוליסות אחרות מכסות כסף שאולי הוצאת במקרה שביטול טיסה ימנע אותך מהגעה ליעד שלך. כיצד אוכל לקבל מידע נוסף על הפוליסה שלי? תנאי הפוליסה זמינים בדרך כלל באתר החברה שהנפיקה את פוליסת ביטוח הנסיעות שלך, או ניתן למצוא אותם בחוברת שקיבלת יחד עם הפוליסה.

ההיסטוריה של ביטוח נסיעות לחו”ל

ההיסטוריה של ביטוח הנסיעות החלה בתחילת המאה ה-20. החברה הראשונה שהציעה ביטוח נסיעות הייתה לוידס מלונדון, שהחלה ב-1920. ישנם שלושה סוגים של ביטוח נסיעות: ביטול נסיעה, הפסקת טיול וביטוח רפואי. הם נמכרים בדרך כלל כחבילה על ידי חברת הנסיעות או סוכן בודד. הנוסע יכול לקנות כיסוי לביטול נסיעה אם הוא נאלץ לבטל את נסיעתו המתוכננת. כיסוי הפסקות טיול מכסה מקרי חירום שבהם אינך יכול לטוס ליעד וצריך להישאר במקום כלשהו במדינת יעד זו בזמן שאתה מתכנן תוכניות חלופיות לנסיעה חזרה הביתה. הכיסוי הרפואי מכסה מקרי חירום רפואיים במהלך הנסיעה ולאחר חזרתך מביתך מדינה. כיסוי ההפרעות מכסה מקרי חירום רפואיים במהלך הטיול ולאחר חזרתך מארץ הולדתך.

למה אתה צריך ביטוח נסיעות?

ביטוח נסיעות רפואי הוא כיסוי חיוני לכל מטייל. זה מגן על הבריאות והרווחה הכלכלית שלך במקרה חירום רפואי.

נוסעים עסקיים צריכים לחשוב על הוספת ביטוח נסיעות עסקים לכיסוי שלהם. אם אתם נוסעים לעבודה, חשוב שתהיה לכם הגנה מפני אובדן חפצים אישיים, נזקים לציוד ועוד.

נוסעים להרפתקאות צריכים לשקול גם ביטוח נסיעות הרפתקאות. ישנם סיכונים רבים שאתה עלול להתמודד איתם כשאתה בדרכים כגון פציעה או מחלה, וייתכנו הוצאות נוספות כמו פינוי רפואי או שירותי הצלה שאינם מכוסים על ידי ביטוח הבריאות הרגיל שלך. , או אם חברת התעופה שלך מאבדת את המטען שלך.


מהם הסוגים השונים של ביטוח נסיעות?

ישנם שלושה סוגים של ביטוח נסיעות:

1. כיסוי פינוי רפואי וחירום רפואי: ביטוח מסוג זה מכסה את העלות למקרי חירום רפואיים או תאונות המתרחשות בזמן שאתם בטיול. ביטוח מסוג זה מכסה גם את העלות עבור החזרתך לארץ הולדתך אם אתה צריך להתפנות.

2. כיסוי ביטולים והפרעות: ביטוח מסוג זה יכסה את העלות במידה והטיול שלכם יבוטל או יופסק מכל סיבה שהיא, לרבות תנאי מזג האוויר, מחלות, פציעה, אסונות טבע וכו'. 3. כיסוי כבודה: ביטוח מסוג זה יכסה את העלות אם כבודה כלשהי תאבד, נגנבת או תינזק במהלך הטיול שלך.


איך עובד ביטוח נסיעות?

ביטוח נסיעות נועד להגן על המטיילים מפני הפסד כספי במקרה חירום הקשור לנסיעות. זה יכול לכסות הוצאות רפואיות, אובדן מזוודות, טיסות עיכוב ועוד. במה עוסק הסעיף הזה: - מהו ביטוח נסיעות? - מה מכסה ביטוח נסיעות? - איך זה עובד? מהו ביטוח נסיעות? ביטוח נסיעות נועד להגן על המטיילים מפני הפסד כספי במקרה חירום הקשור לנסיעות. זה יכול לכסות הוצאות רפואיות, אובדן מזוודות, טיסות עיכוב ועוד. . ביטוח נסיעות נרכש בדרך כלל לפני היציאה לטיול, אך ניתן לרכוש אותו גם מאוחר יותר. מה מכסה ביטוח נסיעות? ביטוח נסיעות מכסה את העלות של כל הוצאה רפואית חירום או חירום הקשורה לבריאות שעלולה להתרחש במהלך הנסיעה. כמה דוגמאות לטיפול חירום המכוסה בביטוח נסיעות הן: תאונה ופציעה, פציעות שנגרמו במהלך אסון טבע, החזרה לארץ ומצבים רפואיים קיימים. איך זה עובד? כיסוי חירום עבור רוב התוכניות מתחיל עם רכישת הפוליסה שלך ונמשך עד 30 יום לאחר מכן


נתונים הכלולים במסמך זה צפויים להשתנות. מסמך זה אינו מהווה ייעוץ, המלצה או חוות דעת באשר לכדאיות השקעה או חיסכון בכל מוצר, ואינו יכול להוות תחליף לייעוץ אישי המותאם לנתוניו, צרכיו ומטרותיו של כל אדם. האמור במסמך זה אינו מהווה ייעוץ מס מכל סוג שהוא. *אין באמור תחליף לייעוץ ו/או שיווק פנסיוני אישי או התחייבות להשגת תשואה או דירוג דומה. נתונים הכלולים במסמך זה צפויים להשתנות. מסמך זה אינו מהווה ייעוץ, המלצה או חוות דעת באשר לכדאיות השקעה או חיסכון בכל מוצר, ואינו יכול להוות תחליף לייעוץ אישי המותאם לנתוניו, צרכיו ומטרותיו של כל אדם. האמור במסמך זה אינו מהווה ייעוץ מס מכל סוג שהוא.

*אין באמור תחליף לייעוץ ו/או שיווק פנסיוני אישי או התחייבות להשגת תשואה או דירוג דומה.

האמור לעיל וכל המידע המופיע הינו מידע כללי בלבד ואינו מהווה ייעוץ/שיווק השקעות/פנסיוני ו/או ייעוץ מס ו/או תחליף לייעוץ/שיווק כאמור על ידי בעל רישיון המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. פוליסות ביטוח כפופות לחיתום הנקבע על ידי חברת הביטוח, התנאים המלאים והקובעים הם התנאים שמופיעים בפוליסות הביטוח עצמם ומופיעים באתרי חברות הביטוח השונות אין באמור הבטחה להשגת תשואה כלשהי.

8 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול
bottom of page